Kávovar Dr. Coffee F11 Big

Značka: Dr. Coffee

Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 1200 g, do kanceláře, příkon 1700 W, tlak 15 bar, materiál plast, automatické vypnutí, časovač, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, mléčný systém, přídavný šlehač mléka, režim úspory energie, výškově nastavitelná výpusť, nastavení teploty nápoje, intenzity/množství kávy, rozměry 58 × 41 × 50 cm (V׊×H), hmotnost 17 kg

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Kód: 192
48 490 Kč
Kávovar Dr. Coffee F11 Big
Značka: Dr. Coffee
DRCAK953
Doprava zdarma

Dr Coffee F11 Big

Automatický kávovar Dr Coffee vám každý den přinese radost z čerstvě namleté kávy. Může současně připravit dvě porce kávy, což je skvělé, pokud chcete rychle udělat kávu pro sebe a někoho dalšího. Je ideální pro milovníky různých druhů kávových nápojů, nabízí širokou škálu možností přípravy. Můžete se těšit až na 27 různých typů kávy.

Hlavní přednosti automatického kávovaru Dr Coffee F11 Big

  • Automatický kávovar Dr Coffee vykouzlí úsměv na tváři každého kávového nadšence
  • Automatický kávovar s keramickým mlýnkem dokonale rozvíjí chuť mleté kávy
  • Můžete si vychutnat až 27 různých typů kávy
  • Káva je v kávovaru stlačována pod tlakem 15 bar
  • Výrobním materiálem automatického kávovaru Dr Coffee je plast
  • Z mléčných receptur lze nachystat caffe latte a cappuccino
  • Z nemléčných receptur je k dispozici americano
  • Chuť kávy může doladit nastavitelnost teploty nápoje a nastavitelnost intenzity / množství kávy
  • Nádoba na 1200 g kávových zrn
  • Funkce: funkce horké vody, časovač, příprava dvou šálků najednou a automatické vypnutí

Vyzkoušejte zajímavé funkce plně automatického kávovaru

Kávovar Dr Coffee je vybaven funkcemi pro pohodlnější používání. S přidanou funkcí horké vody můžete snadno nachystat horkou vodu bez příměsi kávy, což využijete, pokud nemáte v dosahu samostatnou varnou konvici. Časovač poskytuje možnost přednastavit čas, kdy kávovar automaticky začne připravovat kávu. Tato funkce je vysoce oblíbená mezi lidmi, kteří si přejí mít čerstvou kávu přesně v momentě, kdy se probudí nebo přicházejí domů. Po určité době nečinnosti se kávovar automaticky vypíná pro úsporu energie a bezpečné provozování. Dochází tak také k prodloužení životnosti kávovaru a k minimalizaci jeho opotřebení.

Čerstvě namletá káva navodí domácí pohodu

Automatický kávovar Dr Coffee vám zaručí nejvyšší kvalitu kávy díky čerstvě namletým zrnům. Kávovar disponuje keramickým mlýnkem, který se méně ohřívá, což je klíčové pro uchování chuti a aroma kávy. Kromě toho je odolný vůči opotřebení a má dlouhou životnost. Tlak, pod jakým je káva v přístroji stlačována, činí 15 bar, to stačí na vyrobení espressa nebo cappuccina, jak ho znáte k kavárny. Dostatečně velký zásobník na kávová zrna nabízí kapacitu 1200 g, díky čemuž jej nebude nutné neustále doplňovat.

Upravte si chuť kávy dle svých individuálních požadavků

Automatický kávovar Dr Coffee zvládne nejen snadnou přípravu kávy, ale také výborné doladění její chuti. Tu si vezme na starosti mimo jiné funkce nastavení teploty nápoje, která nastaví ideální teplotu spaření kávy a zajistí tak její neodolatelné aroma. Automatický kávovar má vestavěný automatický mléčný systém, jen naplníte nádržku a ostatní práci necháte na přístroji. Zkuste si doma nachystat nadýchané Caffe Latte a Cappuccino. Kávovar má k dispozici přídavný šlehač na mléko, se kterým vyrobí lahodnou mléčnou pěnu. Stačí pouze přilít mléko do zásobníku a vybrat si svůj oblíbený nápoj. Kávovar vám připraví silné espresso, které zjemní šlehané mléko s bohatou pěnou.

Snadná údržba kávovaru Dr Coffee

Údržba automatického kávovaru Dr Coffee je snadná. Kávovar vám dá vždy najevo, že potřebuje odvápnit či vyčistit. Usazeniny vápníku a hořčíku totiž mohou omezovat průtok vody, snižovat teplotu a negativně ovlivňovat chuť a aroma kávy. Po uplynutí stanoveného časového intervalu se kávovar automaticky přepíná do pohotovostního režimu, šetří tedy energii i životní prostředí.

Výbava:

integrovaný mlýnek na kávu, dotykový displej, výškově nastavitelná výpusť, mléčný systém a přídavný šlehač mléka, systém odvápnění

Mléčné receptury:

caffe latte a cappuccino

Nemléčné receptury:

americano

 

 

 

Rozměry:

58 × 41 × 50 cm (vך×h)

 

 

 

 

 

 

Hmotnost:

17 kg

Maximální výška prostoru pro šálek:

14 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Nad 100 káv za den
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 17 kg
Tlak čerpadla: 15 Bar
Kapacita zásobníku na kávová zrna: 1200g
Obecné funkce: Funkce horké vody, Časovač, Příprava dvou šálků najednou, Automatické vypnutí
Kapacita zásobníku kávového odpadu: až 70 porcí
Připojení na vodu: NE
Doporučený denní výdej: 100 šálků
Mléčné nápoje: ANO
Objem nádržky na vodu: 8 litrů
Napětí / Jmenovitý výkon: 220-240V~ 50/60Hz / 1500-1700W
Rozměry: 58 × 41 × 50 cm (v š h)
Hmotnost: 17kg