Kávovar Dr. Coffee F11 Plus

Značka: Dr. Coffee

Automatický kávovar - s mlýnkem o kapacitě 1200 g, do kanceláře, příkon 1700 W, tlak 15 bar, materiál plast, objem nádržky na vodu 2 l, automatické vypnutí, časovač, s funkcí horké vody, možnost přípravy dvou šálků zároveň, mléčný systém, přídavný šlehač mléka, režim úspory energie, výškově nastavitelná výpusť, nastavení teploty nápoje, intenzity/množství kávy, rozměry 58 × 30 × 50 cm (V׊×H), hmotnost 15,5 kg

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Kód: 198
50 989 Kč
Kávovar Dr. Coffee F11 Plus
Značka: Dr. Coffee
DRCAK960
Doprava zdarma

Dr Coffee F11 Plus

Automatický kávovar Dr Coffee vám denně umožní vychutnat si chuť kávy z čerstvě namletých zrn. Může současně připravit dvě porce kávy, což je skvělé, pokud chcete rychle udělat kávu pro sebe a někoho dalšího. Nabízí flexibilitu v přípravě různých druhů kávových nápojů od espressa až po cappuccino. Vychutnáte si až 27 různých receptů. Automatický kávovar Dr Coffee bude ideální pro vícečlenné domácnosti.

 
 

Hlavní přednosti automatického kávovaru Dr Coffee F11 Plus

 • Automatický kávovar Dr Coffee okouzlí každého nadšence kávy
 • Keramický mlýnek v automatickém kávovaru plně rozvíjí chuť mleté kávy
 • Můžete očekávat až 27 různých typů kávy
 • Tlak, pod jakým je káva v přístroji stlačována, činí 15 bar
 • Objem nádržky na vodu je 2 l
 • Výrobním materiálem automatického kávovaru Dr Coffee je plast
 • Z mléčných receptur si můžete připravit latte macchiato, caffe latte a cappuccino
 • Z nemléčných receptur je k dispozici espresso a americano
 • Chuť kávy může změnit nastavitelnost teploty nápoje a nastavitelnost intenzity / množství kávy
 • Nádoba na 1200 g kávových zrn
 • Funkce: funkce horké vody, časovač, příprava dvou šálků najednou a automatické vypnutí

Nechte se rozmazlovat unikátními funkcemi plně automatického kávovaru

Kávovar Dr Coffee přináší funkce pro komfortnější používání. S funkcí horké vody můžete nachystat horkou vodu bez příměsi kávy, což se hodí pro přípravu například horkého čaje, instantních polévek nebo kaší. Pomocí časovače můžete přesně zvolit čas, kdy kávovar automaticky spustí proces přípravy kávy. Postačí například nastavit čas večer před spaním, ráno se kávovar automaticky spustí a vy si vychutnáte šálek čerstvé ranní kávy. Po uplynutí určité doby nečinnosti se kávovar sám automaticky vypne s ohledem na úsporu energie a maximalizaci bezpečnosti při používání. Díky této funkci minimalizujete opotřebení kávovaru a zajišťujete jeho delší životnost.

S čerstvě namletou kávou si vždy užijete domácí pohodu

Automatický kávovar Dr Coffee vám přinese vždy tu nejlepší chuť čerstvě namleté kávy. Kávovar má ve své výbavě keramický mlýnek, který se během mletí méně ohřívá, což je klíčové pro uchování chuti a aroma kávy. Navíc je odolný vůči opotřebení a vyznačuje se dlouhou životností. Káva je ve stroji stlačována pod tlakem 15 bar, to stačí na vyrobení espressa nebo cappuccina, jak ho znáte k kavárny. Dostatečně velký zásobník na kávová zrna nabízí kapacitu 1200 g, a tak jej nebude nutné neustále doplňovat.

Připravte si kávu dle své chuti

Automatický kávovar Dr Coffee nejen připraví kávu, ale také doladí její chuť k naprosté dokonalosti. Tu zaručí mimo jiné funkce nastavení teploty nápoje, která nastaví vhodnou teplotu spaření kávy a dosáhne tak jejího neodolatelného aroma. Automatický kávovar je navržen s automatickým mléčným systémem, jen naplníte nádržku a přístroj se o vše postará. Nyní můžete mít u vás doma nadýchané Latte Macchiato, Caffe Latte a Cappuccino. Kávovar je vybaven šlehačem na mléko, který zajistí vytvoření chutné mléčné pěny. Vy pouze nalijete mléko do zásobníku a vyberete si svůj oblíbený nápoj. Kávovar vám připraví silné espresso a doplní ho nadýchanou pěnou z mléka.

Snadná údržba kávovaru Dr Coffee

Údržba automatického kávovaru Dr Coffee je vskutku snadná. V případě nutnosti důkladného čištění či odvápnění vás kávovar včas informuje. Usazeniny vápníku a hořčíku totiž často omezí průtok vody, mohou snižovat teplotu a mít negativní vliv na chuť a aroma kávy. Po uplynutí stanoveného časového intervalu se kávovar automaticky přepíná do pohotovostního režimu, šetří tedy energii i životní prostředí.

Výbava:

integrovaný mlýnek na kávu, dotykový displej, výškově nastavitelná výpusť, mléčný systém a přídavný šlehač mléka, systém odvápnění

Mléčné receptury:

latte macchiato, caffe latte a cappuccino

Nemléčné receptury:

espresso a americano

 

Rozměry:

58 × 30 × 50 cm (vך×h) 

 

Hmotnost:

15,5 kg

Maximální výška prostoru pro šálek:

14 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 15.5 kg
Tlak čerpadla: 15 Bar
Kapacita zásobníku na kávová zrna: 1200g
Obecné funkce: Funkce horké vody, Časovač, Příprava dvou šálků najednou, Automatické vypnutí
Kapacita zásobníku kávového odpadu: až 70 porcí
Připojení na vodu: ANO
Doporučený denní výdej: 100 šálků
Mléčné nápoje: ANO
Objem nádržky na vodu: 2 litry
Napětí / Jmenovitý výkon: 220-240V~ 50/60Hz / 1500-1700W
Rozměry: 58 × 30 × 50 cm (v š h)